Kontakt

Máte nějaké zvídavé otázky nebo chcete poslat rovnou poptávku? Rád vám poradím, probereme společně vaše přání a zrealizujeme jej. Před odesláním formuláře si prosím přečtěte časté dotazy. Při vyplnění formuláře vám bude přibližná cena focení zaslána automaticky.

Typ focení

Varianta fotobalíčku

Časté dotazy

Za jak dlouho fotky uvidíme?

V případě svatebního focení můžete „syrové“ fotky vidět ještě dříve, než odložíte svatební šaty. Buď vám pustíme promítání už při večerní zábavě nebo vám zašleme první fotoochutnávku již během následujícího týdne. Kompletní album s fotkami v tiskové kvalitě dostanete obvykle do 4 týdnů.

V případě menšího focení, například v rámci přesvatebního setkání nebo focení rande, můžete fotky očekávat i dříve.

V jaké podobě fotky získáme?

Fotografie dostanete v digitální podobě v tiskové kvalitě. Protože se jedná o hodně velké soubory, dodáme vám všechny fotky také v praktickém menším rozlišení k použití např. na sociální sítě nebo ke stažení do telefonu. Taktéž vám připravíme slideshow s hudbou a pokud budete chtít, umíme zajistit i tisk vybraných fotografií nebo rovnou připravíme krásnou fotoknihu.

Když fotografujete ve dvou, jak focení probíhá?

Být na jednom focení ve dvou je ohromná výhoda. Máme více možností při práci se světlem, můžeme s sebou vzít více techniky a ty nejdojemnější okamžiky zachytit dvěma foťáky z různých úhlů, takže nám neunikne žádný důležitý moment. Při focení novomanželských portrétů potom jeden fotí, zatímco druhý asistuje se světly a pomáhá nevěstě hlídat líčení, účes i šaty. Také můžeme vymýšlet různé kreativní scény, které by jinak byly bez asistence další osoby technicky hůře proveditelné.

Nabízíte i kapelu na svatbu, jak dokážete skloubit focení s hraním?

V naší nabídce naleznete i variantu svatebního focení s následnou hudební produkcí. Další z mnoha výhod dvou fotografů na jedné svatbě. Přes den fotíme oba, večer se potom Jiří plně věnuje kapele, zatímco druhý fotograf zachycuje veselé momenty při večerní zábavě nebo obstará výše zmíněné promítání fotek. Výhodou jsou pro vás bezesporu celkově nižší náklady, než při zajišťování kapely a fotografa zvlášť, a také možnost komunikovat všechno jen s jedním člověkem.

www.blueband.cz

Děláte i video?

Osobně se videu nevěnuji, ale náš tým čítá i svatebního kameramana a proto vám umíme zajistit opravdu komplexní služby. 

Je možné se s vámi setkat ještě před svatbou?

Ano, určitě! Rád vyslechnu vaše představy a plánovaný průběh svatby. Díky stovkám absolvovaných svateb za posledních více než dvacet let vám také mohu předat svá doporučení a zkušenosti z pohledu fotografa a muzikanta a nebo kontakty na další dodavatele. Navíc při tom můžeme udělat i pár představebních fotek na památku.

Můžeme vidět pro představu kompletní fotogalerii celé svatby?

Rozhodně ano. Neváhejte mne kontaktovat a obratem vám zašlu k nahlédnutí ucelené album, díky kterému si můžete udělat komplexní obrázek o našich fotkách. Respektujeme přání a soukromí našich klientů a tak není možné některé svatby vůbec zveřejňovat, jakkoli povedené záběry to mohou být.

Fotíte jen v čr nebo si vás můžeme pozvat i do zahraničí?

Určitě je možné se domluvit i na výjezdu do zahraničí, na zajímavých místech vznikají zajímavé fotky! 

Pokud již budete mít termín obsazený, doporučíte nám někoho jiného?

Ano a rád. Mám spoustu kontaktů a přátel v oblasti fotografie i videa a tak vám mohu předat reference na další dodavatele dle vašich požadavků.

MATĚJKAFOTO
Sledujte nás!
MATĚJKAFOTOSledujte nás!

 Naplánujme to!

+420 608 701 500
poptavka@matejkafoto.cz

 Co ještě umíme?

Kapela Blueband na vaši
svatbu, ples i večírek